Yüksek Gerilim Kablo Test Sistemi Yari Römorku - ST-ENG-HVC2

Yüksek Gerilim Kablo Test Sistemi Yari Römorku - ST-ENG-HVC2

Ürün Adı: Yüksek Gerilim Kablo Test Sistemi Yari Römorku
Model: ST-ENG-HVC2
Marka: SEMITURK

Yarı-römork; yüksek gerilim kablo test cihazlarını taşımak için tasarlanmıştır. Zeminden sürgülü kayar perdeli / tenteli yarı römork kombinasyonudur. Enerji firmalarının mobil yarı römork ihtiyaçlarına yönelik üretilmiş özel amaçlı bir üründür.

Treylerin ön bölgesine operatör için kabin (metal konteyner) eklenmiştir. Operatör kablo test cihazlarını operatör kabini içinden kullanıcı ekranı aracılığı ile kontrol edebilmektedir.

Operatör kabini (metal konteyner) sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı ısı yalıtımlıdır ve içinde 9.000 BTU klima vardır. Kabinin ön ve arka bölümü girişleri alüminyum kayar kapı ile donatılmıştır. Treylerin ön tarafından (çekici tarafından) erişim için portatif alüminyum merdiven kullanılmaktadır.

Treylerin kayar branda sistemi treylerin şasesinin üzerinden (treyler zemininden) sürgülüdür. Kayar brandanın, çalışma anında yağış ya da diğer dış etkilere karşı acil olarak kapatılmak istenmesi durumunda; kayar mekanizma donanımı 40 cm yükseltilebilir mekanizmaya sahiptir. Böylece ekipmanların kullanım sırasında da yağışlara karşı korunaklı olması amaçlanmıştır.

Kablo test ekipmanlarının yerleştirilmesi için alt şase bağlantıları güçlendirilmiştir. Şase üstüne bağlantı yuvaları tasarlanıp, yük bağlama halkaları ile de daha iyi sabitlenmesi sağlanmıştır.