MULTİMEDYA

Yarı römork ve taşımacılık sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında rekabeti ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimimiz ve personelimiz ile bir bütün olarak, müşterimize verdiğimiz hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet çeşitliliğimizle farklılık yaratıyoruz.


BANGLADESH SAVUNMA BAKANLIĞINA YAPILAN PROJEMİZ TAMAMLANDI
BANGLADESH SAVUNMA BAKANLIĞINA YAPILAN PROJEMİZ TAMAMLANDI

Büyük Yüksel Damper başarısını uluslararası pazarlar da sürdürmeye devam ediyor.

KAYAR ZEMİN SABİT PLATFORM
KAYAR ZEMİN SABİT PLATFORM

Bursa bölgesinde üretim amaçlı tohum işleme hizmetleri gibi konularda faaliyet gösteren CMC AGRO TOHUMCULUK için üretim yapılan tohum ve yem fabrikalarında hammadde besleme amaçlı kayar zemin sabit platform tarafımızdan üretilmiştir.

Cahan Tobacco
Cahan Tobacco

Yerli tütün ve sigara ürünlerinin üretim ve dağıtımını yapan Cahan Holding şirketler grubunun bir parçası olan Cahan Tobacco International (CTI) e , üretim ve sevkiyat ağında kullanılmak üzere özel ölçüler de hazırlanan 2 adet 3 dingilli kapalı kasa yarı römork teslim edildi.

ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK
ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK

Mobil Kayar Zemin Sistemleri Uzun süredir üzerinde çalıştığımz sektörümüze değer katacak “Mobil Kayar Zemin Sistemleri” çözümünü yarı römork ve römork tipi üst yapılar için ürettik. Geliştirdiğimiz bu çözümle 60m3 den 95 m3 kapasite arasında kayar zeminl ile neredeyse her t&uu

İHH MOBİL KLİNİK
İHH MOBİL KLİNİK

İHH ( İNSANİ YARDIM VAKFI ) YEMEN DE UYGULAYACAĞI YARDIM PROJESİ KAPSAMINDA MOBİL KLİNİK UYGULAMASI İÇİN FİRMAMIZI TERCİH ETMİŞTİR. BU KAPSAM DA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN 8 ADET MOBİL KLİNİK ARAÇLARIN ÜRETİMİ TAMAMLANMIŞTIR. BU BÜYÜK İNSANİ YARDIM PROJESİNİN BİR PARÇASI OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ.

Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?
Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Kelime anlamı olarak Damper; amortisör yani titreşim ve sesi azaltmak için kullanılan eleman anlamına gelmektedir. Kamyonlarda ve yük taşıyan büyük araçlarda kasa kısmını kaldırmaya yarayan ve kamyonun ağırlığını dengede tutmayı sağlayan mekanizma anlamındadır. Damper, taşımacılık sektöründe bütün olarak algılanmaktadır. Damper denildiği v


E-Katalog

Ürün kataloğumuzu inceleyin,
dilerseniz bilgisayarınıza indirin...