MULTİMEDYA

Yarı römork ve taşımacılık sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında rekabeti ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimimiz ve personelimiz ile bir bütün olarak, müşterimize verdiğimiz hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet çeşitliliğimizle farklılık yaratıyoruz.


ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK
ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK

Mobil Kayar Zemin Sistemleri Uzun süredir üzerinde çalıştığımz sektörümüze değer katacak “Mobil Kayar Zemin Sistemleri” çözümünü yarı römork ve römork tipi üst yapılar için ürettik. Gelişti

İHH MOBİL KLİNİK
İHH MOBİL KLİNİK

İHH ( İNSANİ YARDIM VAKFI ) YEMEN DE UYGULAYACAĞI YARDIM PROJESİ KAPSAMINDA MOBİL KLİNİK UYGULAMASI İÇİN FİRMAMIZI TERCİH ETMİŞTİR. BU KAPSAM DA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN 8 ADET MOBİL KLİNİK ARAÇLARIN ÜRETİMİ TAMAMLANMIŞTIR. BU BÜYÜK İNSANİ YARDIM PROJESİNİN BİR PARÇASI OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ.

Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?
Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Kelime anlamı olarak Damper; amortisör yani titreşim ve sesi azaltmak için kullanılan eleman anlamına gelmektedir. Kamyonlarda ve yük taşıyan büyük araçlarda kasa kısmını kaldırmaya yarayan ve kamyonun ağırlığını dengede tutmayı sağlayan mekanizma anlamındadır. Damper, taşımacılık sektöründe bütün olarak algılanmaktadır. Damper denildiği v

ROKETSAN & YükselDAMPER İş Birliği
ROKETSAN & YükselDAMPER İş Birliği

ROKETSAN – Yüksel Damper özel bir Proje çalışması için görüşmektedir. Savunma Sanayi ne yönelik bu proje çalışması olumlu sonuçlanmış ve proje tarafımızdan Roketsan'a teslim edilmiştir.

Tutkal Taşıyıcı Yarı Römork
Tutkal Taşıyıcı Yarı Römork

Türkiye'nin önde gelen orman ürünleri firmalarından IŞIK AHŞAP için imalatını gerçekleştirdiğimiz hem kuru hem de sıvı yük taşıması için tasarladığımız özel üretim TUTKAL TAŞIYICI yarı römork müşterimize teslim edildi.

Türkiye'de İlk Defa
Türkiye'de İlk Defa

Hem tanker hem kuru yük taşımak için 2 aracınız olmasına artık gerek yok; biz sıvı ve kuru yük taşımak için bunu bir dorsede tasarladık. Sektörde öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.


E-Katalog

Ürün kataloğumuzu inceleyin,
dilerseniz bilgisayarınıza indirin...