Haber & Duyurular

BANGLADESH SAVUNMA BAKANLIĞINA YAPILAN PROJEMİZ TAMAMLANDI
BANGLADESH SAVUNMA BAKANLIĞINA YAPILAN PROJEMİZ TAMAMLANDI

Büyük Yüksel Damper başarısını uluslararası pazarlar da sürdürmeye devam ediyor.

KAYAR ZEMİN SABİT PLATFORM
KAYAR ZEMİN SABİT PLATFORM

Bursa bölgesinde üretim amaçlı tohum işleme hizmetleri gibi konularda faaliyet gösteren CMC AGRO TOHUMCULUK için üretim yapılan tohum ve yem fabrikalarında hammadde besleme amaçlı kayar zemin sabit platform tarafımızdan üretilmiştir.

Cahan Tobacco
Cahan Tobacco

Yerli tütün ve sigara ürünlerinin üretim ve dağıtımını yapan Cahan Holding şirketler grubunun bir parçası olan Cahan Tobacco International (CTI) e , üretim ve sevkiyat ağında kullanılmak üzere özel ölçüler de hazırlanan 2 adet 3 dingilli kapalı kasa yarı römork teslim edildi.

ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK
ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK

Mobil Kayar Zemin Sistemleri Uzun süredir üzerinde çalıştığımz sektörümüze değer katacak “Mobil Kayar Zemin Sistemleri” çözümünü yarı römork ve römork tipi üst yapılar için ürettik. Geliştirdiğimiz bu çözümle 60m3 den 95 m3 kapasite arasında kayar zeminl ile neredeyse her t&uu

İHH MOBİL KLİNİK
İHH MOBİL KLİNİK

İHH ( İNSANİ YARDIM VAKFI ) YEMEN DE UYGULAYACAĞI YARDIM PROJESİ KAPSAMINDA MOBİL KLİNİK UYGULAMASI İÇİN FİRMAMIZI TERCİH ETMİŞTİR. BU KAPSAM DA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN 8 ADET MOBİL KLİNİK ARAÇLARIN ÜRETİMİ TAMAMLANMIŞTIR. BU BÜYÜK İNSANİ YARDIM PROJESİNİN BİR PARÇASI OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ.

Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?
Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Kelime anlamı olarak Damper; amortisör yani titreşim ve sesi azaltmak için kullanılan eleman anlamına gelmektedir. Kamyonlarda ve yük taşıyan büyük araçlarda kasa kısmını kaldırmaya yarayan ve kamyonun ağırlığını dengede tutmayı sağlayan mekanizma anlamındadır. Damper, taşımacılık sektöründe bütün olarak algılanmaktadır. Damper denildiği v

ROKETSAN & YükselDAMPER İş Birliği
ROKETSAN & YükselDAMPER İş Birliği

ROKETSAN – Yüksel Damper özel bir Proje çalışması için görüşmektedir. Savunma Sanayi ne yönelik bu proje çalışması olumlu sonuçlanmış ve proje tarafımızdan Roketsan'a teslim edilmiştir.

Tutkal Taşıyıcı Yarı Römork
Tutkal Taşıyıcı Yarı Römork

Türkiye'nin önde gelen orman ürünleri firmalarından IŞIK AHŞAP için imalatını gerçekleştirdiğimiz hem kuru hem de sıvı yük taşıması için tasarladığımız özel üretim TUTKAL TAŞIYICI yarı römork müşterimize teslim edildi.

Türkiye'de İlk Defa
Türkiye'de İlk Defa

Hem tanker hem kuru yük taşımak için 2 aracınız olmasına artık gerek yok; biz sıvı ve kuru yük taşımak için bunu bir dorsede tasarladık. Sektörde öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çöp Transfer Aracımız Yola Çıktı
Çöp Transfer Aracımız Yola Çıktı

Avrupa standartlarında üretimini yaptığımız Çöp transfer araçlarımız yapılan ilk teslimatın ardından Ortadoğu'da hizmete başladı. Araçlarımız 4 silindir dizel motorla çalışan ve çöp sıkıştırmayı 2-3 dakika boşaltmayı ise 4 dakikada tamamlayan sistemi ile üstün özelliklere sahiptir.

Mobil Sinema Aracı
Mobil Sinema Aracı

Malatya Belediyesi için hazırlanan mobil sinema aracımız büyük beğeni gördü. Çeşitli basın kuruluşları tarafından da ele alınan üretimimiz basında şu cümlelerle yer aldı : “Malatya Belediyesi tarafından Sosyal Destek Programı kapsamında hazırlanan ‘Seyyah Sinema ve Tiyatro’ isimli proje Devlet Planlama Teşkilatı’nca kab